Sampo Rosenlew logo

Sampo Rosenlew metsatraktorid on metsaettevõtete seas sama tuntud, kui on põllumeestele Sampo Rosenlew teraviljakombainid.

Sampo Rosenlewi eelkäija hakkas Pori linnas tegutsema juba 1853. aastal. Põllukombaine toodetakse aastast 1957, langetustraktoreid aastast 1997, kokkuveotraktoreid alates 2015. aastast. Täna annab ettevõte Poris tööd 450 spetsialistile. 

Sampo Rosenlew spetsialiseerub väikeste ja keskmise suurusega harvendusraie masinate tootmisele, mis sobivad eriti hästi noores tihedas metsas töötamiseks. Metsamasinate edukas tootearendus on aidanud poole võrra suurendada harvesteride tootlikkust. 2018. aastal tõi ettevõte turule uue põlvkonna langetustraktorid harvendus- ja uuendusraiete tegemiseks suurtel lankidel, samuti suuremad forvarderid metsamaterjali kokkuveoks. Laiema tootevalikuga käib kaasas rikkalik lisavarustus ning tõhusam järelteenindus.

Meie ettevõte on Sampo Rosenlew metsamasinate edasimüüja Eestis. 

sampo rosenlew logo

HARVESTERID

Harvester HR46X sobib kõige paremini esimeseks harvendusraieks. Kuna harvendusraiest saadav sortiment on tavaliselt madalama hinnaga kui lõppraie puit, siis on oluline hoida kulud kontrolli all. HR46X on hea tootlikkusega masin, mis aitab metsaomanikul kujundada tulevast väärtuslikku majandusmetsa ja eemaldada noorendikust väljalangeva või väheväärtusliku puidu. Väike kerge harvester ei lõhu metsapinnast ega kasvama jäävaid puid. 

Uus 8-rattaline langetustraktor HR86 on suurepärane masin teise harvendusraie ja lõppraie tarvis.

FORVARDERID

Forvarder FR28 on optimaalse suurusega võimekas masin metsamaterjali kokkuveoks harvendusraie järel. 10-tonnise kandevõimega vedaja väike omakaal ja väike pöörderaadius võimaldavad operaatoril kiiresti toimetada puidu metsast tee äärde. Kerge kokkuveotraktor ei kahjusta metsapinnast. 

FR48 kuulub keskmise suurusega vedajate klassi.  FR68 on täiesti uus pöörleva kabiiniga kokkuveotraktor, mis sobib kõige paremini lõppraiest saadava puidu kokkuveoks.

Vaata, kuidas töötavad Sampo Rosenlewi metsamasinad

Loe Sampo Rosenlewi metsamasinatest pikemalt:  sampometsamasinad

Uuri lähemalt tootja saiti:  Sampo Rosenlew

Vaata, kas on pakkumisel kasutatud masinaid

Scroll to top