FOREQ saeplaadid

Rootsi tootja Foreq on valmistanud langetustraktorite saeplaate üle 30 aasta. Loodud on uus töökindel ja ohutu saeplaatide tootepere FLEX. Foreq on karastanud terast nii, et hõõrdepinnad on muudetud väga vastupidavaks. Kõikidel Flex juhtplaatidel on vahetatavad otsad, mis kuluvad kõige kiiremini ning mida on lihtne ja odav asendada. 

Foreq Flex saeplaat lõikepeale

MASSER mõõtmisvahendid

Masser elektronklupid on tuntud oma mõõtmistäpsuse, vastupidavuse ja hooldusvaba konstruktsiooni poolest. Ergonoomilised klupid ei koorma lihaseid ja tagavad veatu mõõtmistulemuse. Masseri kluppe kasutatakse kogu maailmas mitmesugustes metsanduslikes rakendustes, sealhulgas harvesteri mõõteseadmete kalibreerimiseks. Masseri klupid on varustatud magnetanduriga. Magnetmõõtmine on täpne ja usaldusväärne, ei sõltu temperatuurist ega niiskusest ning vajab töötamiseks minimaalselt energiat.

Harvesteri kalibreerimiseks sobivad mudelid Excaliper HC, Excaliper HCV, Excaliper II, Excaliper II VH. Kõik klupid on isekalibreeruvad, neil on laetav aku ja mälu reservpatarei. Mälu maht 8 MB. Klupi kaal koos akuga 1,2 kg. Kuvar 128×64 pikslit LCD, tagavalgusega. Garantii 1 aasta.  

Excaliper HC

klupp Masser Excaliper HC

Excaliper HCV

klupp Masser Excaliper HCV

Excaliper II

klupp Masser Excaliper II

Excaliper II VH

klupp Masser Excaliper II VH

Klupid Excaliper HC ja HCV on disainitud nii, et nottide ristlõiget oleks mugav mõõta. HC mudelil on püstine käepide, HCV mudelil horisontaalne käepide. Klupid toetavad StanForD (STI/STM/KTR) ja StanForD2010 (HQC) faile ning ühilduvad enamiku harvesteride automaatsüsteemidega. Tööaeg ühe laadimisega 10-20 tundi. Kaabliga dokk laadimiseks ja andmeedastuseks. 

Klupi Excaliper II püstine käepide ja kuvari disain meeldivad klientidele. Horisontaalse käepidemega Excaliper II VH on mugav ja ruumisäästlik. Kluppide tarkvara toetab erinevaid rakendusi (nt notipikkus, puu kõrgus, laoseis, virnamahu arvutus jms). Tööaeg ühe laadimisega 20-30 tundi. Juhtmevaba andmeedastus. StanForD ja StanForD2010 ühilduvus harvesteri juhtimiseks.  

PARKER süsteemid

Parker on turuliider liikumis- ja juhtimistehnoloogiate tootmises, pakkudes täppisteaduslikke lahendusi muu hulgas elektromehaanika, hüdraulika, pneumaatika valdkonnas. Parkeri tooteid võib leida kõikide liikuvate asjade juures. Müüme ja hooldame Parker Iqan juhtimissüsteeme metsamasinate hüdraulika kontrollimiseks ja jälgimiseks. 

Parker Iqan kontroller

EXPANDER pöördetapid

Expander süsteem on kaasaegne ja kuluefektiivne lahendus pöördetappide kulumise vältimiseks. Telg lukustatakse mõlemast kõrvast laiendatavate muhvidega, mis tagab telje suurema stabiilsuse ja töökindluse. Süsteemi saab paigaldada otse kulunud kõrvadesse. Expander sobib kõikidele masinatele. Expander süsteem on kõige lihtsam ja ökonoomsem viis kõrvaldada pöördetappide kulumise probleem. 

Expander tapid

NORDIC LIGHTS töötuled

Nordic Lights kvaliteetsed töötuled on erakordselt vastupidavad ja mõeldud kasutamiseks rasketes tingimustes: metsanduses, põllumajanduses, tööstuses, kaevandustes. Kõik tuled läbivad katsetusfaasi, kus testitakse valguse tugevust ja hajuvust, vibratsiooni, tolmu- ja niiskuskindlust, vastupidavust eri temperatuuridele jne. Metsamasinatele soovitame Scorpius PRO seeria tulesid, mis on vibratsiooni- ja löögikindlad ning tugeva valgusvooga (nt Scorpius N4410 valgusvoog on 2000 lm). 

töötuli Nordic Scorpius N4410
tõstuk Kesla ja harvesteri lõikepea

KESLA tõstukid

Kesla pakub laias valikus langetustraktorite ja kokkuveotraktorite hüdrotõstukeid. Kesla ökonoomne tõstuk sobib kõikideks tegevusteks puiduvarumisahelas. Hoolikalt projekteeritud detailid ja tõstuki konstruktsioon tagavad vastupidavuse, pika tööea, seisakuteta tööprotsessi ja kõrge edasimüügiväärtuse.

Kesla tõstuk
Kesla tõstuk 2115T

Kesla kõige väiksemad tõstukid sobivad kergetele harvendustraktoritele. Masti külgkallutus ja suur tõsteraadius võimaldavad tihedas puistus tõhusalt töötada. Tõstuk 671H sobib kasutamiseks lõikepeadega 16RH, 18RH ja 20SH. Teleskoopnoolega mudel 685H sobib biomassi varumiseks. 

Kesla 13H ja 16H on mõeldud keskmise suurusega harvesteridele. Mõlemat seeriat iseloomustavad töökindlus ja hea jõudlus: kompaktsel ja tugeval pöördemootoriga tõstukil on suur pöördenurk ja madal raskuskese. 13H seeria tõsteraadius on 9,5-10,5 m ja 16H seeria puhul 8-11 m. Mudel 16H on saadaval ka kahe pöördemootoriga. 

Kesla 500 tõstukid sobivad väikestele forvarderidele ja metsaveoautodele. Valida saab ühe või kahe noolepikendusega mudeli. Lisaks standardsambale on saadaval ka madal ja kõrge sammas. Tõstuk töötab eriti hästi koos Kesla proG haaratsitega. Valida saab erinevaid klappe, alates mehaaniliselt juhitavast kahe asendiga klapist kuni hüdrauliliselt või elektrooniliselt juhitava klapini. 

Kesla 600 või 700 on ideaalne valik keskmise suurusega kokkuveotraktorile, puiduhakkuritele või paiksetele seadmetele. Seeriasse kuuluvad ühe või kahe noolepikendusega mudelid. Kesla 600 ja 700 on saadaval ka lühema noolega, mis tagab optimaalse liikumise lähitöö puhul, nt hakkurisse söötmisel. Töönäitajad on paremad Kesla proG haaratsite kasutamisel. 700 ja 700T mudelitele saab lisada kõrge istme mehaanilise klapiga.

Kesla 800T esindab uusimat forvarderitõstukit. 800T on parim puidu, biomassi või metallijäätmete tõstmiseks, kus on oluline masina ökonoomsus ja töökindlus. Tõstuk sobib suurepäraselt ka puiduhakkurile ja paiksetele seadmetele. Teleskoopnoole sees on voolikud hästi kaitstud ja kergesti hooldatavad. Lisavarustusena pakume KesLINK lahendust, mis kaitseb voolikuid nooleotsa ja rotaatori vahel. Kesla 800T tõstukile võib tellida elektrilised klapid, samuti saab lisada Kesla proCAB kabiini. 

Kesla proG haaratsid

Täielikult ajakohastatud proG haaratsite valikus leidub optimaalne lahendus iga tõstuki tarvis. Kesla proG tootesarjas on puiduhaarats suurusega 0,2-0,5 ruutmeetrit ning mitmesugused haaratsid energiapuidu jaoks. Uus raamilahendus lisab vastupidavust.

Küsi masinate varustuse kohta tel +372 5303 1642

Scroll to top