sampo rosenlew harvendusraie forvarder

FR28

Sampo Rosenlew forvarder FR28 on optimaalse suurusega ökonoomne ja võimekas masin metsamaterjali kokkuveoks harvendusraie järel. Vedaja väike omakaal ning väike pöörderaadius võimaldavad kiiresti ja tõhusalt toimetada puidu metsast välja. FR28 on optimaalne väljaveotraktor pehmel pinnasel töötamiseks.

Tehnilised andmed

optimaalse suurusega forvarder FR28 tehnilised andmed
optimaalse suurusega forvarder FR28 mõõtmed
forvarder FR28 optimaalne pöördenurk
forvarder FR28 mõõtmed
sampo rosenlew forvarder FR48 veab metsamaterjali kokku

FR48

Sampo Rosenlew forvarder FR48 kuulub keskmiste tegijate klassi. 12-tonnise kandevõimega FR48 sobib harvendusraiest ja muust raiest saadava metsamaterjali kokkuveoks. Vedaja väiksed mõõtmed, stabiilsus ja hea juhitavus võimaldavad operaatoril toimetada ümarpuidu kiiresti langilt tee äärde. Vaikne ja mugav, laia vaateväljaga kabiin sobib eriti hästi töötamiseks tihedas metsas. Stabiilne ja lihtsasti kontrollitav hüdrotõstuk teeb töötamise efektiivseks. Kokkuveotraktoril on 26,5-tollised rehvid. Koormavõre on hüdrauliliselt kohandatav, neljasilindriline diiselmootor Agco Power on säästlik ja võimekas. 

Tehnilised andmed 

forvarder FR48 tehnilised andmed
suur forvarder FR68 metsamaterjali kokkuveoks

FR68

Sampo Rosenlew forvarder FR68 on täiesti uus kokkuveotraktor. Suur kokkuveotraktor on varustatud pöörleva kabiiniga, mis tagab operaatorile väga laia vaatevälja. Vedaja FR68 sobib kõige paremini lõppraie materjali väljaveoks langilt. 

Tehnilised andmed 

forvarder FR68 tehnilised andmed

Küsi lisainfot kokkuveotraktorite kohta tel +372 5303 1642

Loe Sampo Rosenlewi forvarderidest pikemalt: sampometsamasinad

Vaata forvardere pildikogust:

Scroll to top