Forvarder

sampo rosenlew harvendusraie forvarder

FR28

Sampo Rosenlew forvarder FR28 on optimaalse suurusega ökonoomne ja võimekas masin metsamaterjali kokkuveoks harvendusraie järel. Vedaja väike omakaal ning väike pöörderaadius võimaldavad kiiresti ja tõhusalt toimetada puidu metsast tee äärde. FR28 on optimaalne väljaveotraktor pehmel pinnasel töötamiseks.

Tehnilised andmed

optimaalse suurusega forvarder FR28 tehnilised andmed
optimaalse suurusega forvarder FR28 mõõtmed
forvarder FR28 optimaalne pöördenurk
forvarder FR28 mõõtmed
sampo rosenlew forvarder FR48 veab metsamaterjali kokku

FR48

Sampo Rosenlew forvarder FR48 kuulub keskmiste tegijate klassi. 12-tonnise kandevõimega FR48 sobib harvendusraiest ja muust raiest saadava metsamaterjali kokkuveoks. Vedaja väiksed mõõtmed, stabiilsus ja hea juhitavus võimaldavad kiiresti ja tõhusalt toimetada puidu metsast välja. Vaikne ja mugav, laia vaateväljaga kabiin sobib töötamiseks tihedas metsas. Stabiilne ja hästi kontrollitav tõstuk teeb töötamise lihtsaks. Masin on varustatud 26,5-tolliste ratastega. Kokkuveotraktori koormavõre on hüdrauliliselt kohandatav, neljasilindriline diiselmootor Agco Power on säästlik ja võimekas. 

Tehnilised andmed 

forvarder FR48 tehnilised andmed
suur forvarder FR68 metsamaterjali kokkuveoks

FR68

Sampo Rosenlew forvarder FR68 on täiesti uus kokkuveotraktor. Suur forvarder on varustatud pöörleva kabiiniga, mis tagab juhile väga laia vaatevälja. Vedaja FR68 sobib kõige paremini lõppraie materjali väljaveoks. 

Tehnilised andmed 

forvarder FR68 tehnilised andmed

Küsi lisainfot kokkuveotraktorite kohta tel +372 5303 1642

Loe Sampo Rosenlewi forvarderidest pikemalt: sampometsamasinad

Vaata masinaid pildikogust

Scroll to top