ettevõtte TS-Hydraulic OÜ juhataja Tiit Siimussaar

Meie lugu

TS-Hydraulic OÜ omanik ja tegevjuht Tiit Siimussaar rajas 2008. aasta aprillis ettevõtte, mis tegeleb metsamasinate hoolduse ja müügiga. 

TS-Hydraulic OÜ algusaastad

Alustasin sellega, et pakkusin metsamasinate diagnostikat ja remonti, sest nägin, et Eesti turul on küllalt suur vajadus sellise teenuse järele.   

Tegevuskohaks valiti Kesk-Eesti. Olgugi, et Tiit ise on sealtkandi mees, sai määravaks mugav asukoht – igale poole on ühepalju maad. Alguses oli kõige raskem klientide leidmine ja enda tõestamine. Tiit tahtis hakkama saada laenu võtmata, seepärast oli keeruline tegevust finantseerida. 

Esimestel aastatel rassisin kõigega ise – müüsin masinaid, tegin metsas või töökojas hooldust ja remonti. Panustasin põhiliselt teenindusse. 

Sampo Rosenlewi metsamasinate edasimüügiõigus

Nüüdseks on tegevusmaht kõvasti suurenenud. Klientide kiire ja mugava teenindamise nimel hooldatakse masinaid koostöös partnerettevõtetega. “Kui alustades moodustas teenindus 75% ja müük 25% käibest, siis nüüd, kui müüme metsamasinaid ja lisavarustust põhitegevusena, on vastupidi,” räägib Tiit. Suureks murranguks peab Siimussaar Sampo Rosenlewi metsamasinate edasimüügiõiguse saamist. 

Seotud olen Soome ettevõttega Sampo Rosenlew juba aastatuhande algusest. Töötasin tehases masinaoperaatorite koolitajana. Aga päris niisama edasimüügileping kätte ei tulnud, tarvis oli end kõvasti tõestada.

Metsatehnika areng

Ettevõtte kümne tegutsemisaasta jooksul on metsatehnika märgatavalt arenenud. Masinatele esitatakse üha suuremaid nõudmisi, millega tootjad peavad arvestama. Kui küsida Siimussaarelt, millist masinat Eesti metsaettevõtted soovivad, ütleb Tiit, et ikka ökonoomset, töökindlat ja kvaliteetset. 

Metsanduses on toimunud suur infotehnoloogia areng. Metsamasinad on muutunud keskkonnasõbralikumaks ja tootlikumaks, see kajastub ka nende hinnas. Ettevõtja peab käima kaasas turu ja ühiskonna muutustega, nüüd ka kliimamuutustega. 

Kui seni kasutati rohkem suuremaid harvestere, sest metsade vanuseline jaotus soosis uuendusraiet, siis praegu suureneb nõudlus väiksemate hooldusraie masinate järele. Põhjuseks on see, et eelmise sajandi lõpus istutatud mets hakkab jõudma harvendusikka. Sampo Rosenlew on välja töötanud uued langetustraktorite ja vedajate mudelid, et kliendil oleks võimalik valida optimaalne masin.

Loe, mida Tiit Siimussaar arvab Eesti noortest metsadest.

Ettevõtte tunnustamine

TS-Hydraulic OÜ on saanud Euroopa Liidu sertifitseerimisühingult kõrgema klassi ettevõtte sertifikaadi ja Krediidiinfo AS-lt reitingu hea (A).

Tunnustused suurendavad usaldust meie vastu, kuid ettevõtte eesmärk ei ole koguda autasusid, vaid töötada kõvasti kliendi heaolu nimel. Meie kümne aasta perspektiiv on pakkuda kliendile parimaid lahendusi ning käia kaasas muutustega, et meie tooted, teenused ja asjatundlik nõustamine tooksid kliendile kasu.

Tiit Siimussaar annab kliendile asjatundlikku nõu

Kontaktandmed

TS-Hydraulic OÜ logo

Villevere küla

Türi vald

Järvamaa 72006

info@ts-hydraulic.ee

Müük ja nõustamine: 

tel  +372 5303 1642  

tiit@ts-hydraulic.ee

Arved: arve@ts-hydraulic.ee

Reitingud

Sertifikaadid

Edukas Eesti ettevõte 2015 TS-Hydraulic OÜ
Edukas Eesti ettevõte 2015
Äripäeva TOP 2019 ettevõte TS-Hydraulic OÜ
Äripäeva TOP ettevõte 2019
Eeskujulik ettevõte 2019 TS-Hydraulic OÜ
Eeskujulik ettevõte 2019

Meie kliendid on metsaomanikud või metsaettevõtted, kes pakuvad teenust metsaomanikele.

Scroll to top