AVALEHT UUDISED TOOTED TEENUSED KONTAKT PARTNERID
 
 
et |  en |  ru | 

KESLA – multitalent harvesteride tehnoloogia alal

Kesla pikaaegne kogemus metsatehnika valdkonnas on andnud ettevõttele ületamatu oskusteabe langetustraktorite arendamiseks. Kesla pakub rikkalikku tootevalikut nii rullikutega kui ka lintidega lõikepeade osas. Tooted hõlmavad vajalikku varustust ka harvester-ekskavaatoritele. Lõikepeade arendamisel pööratakse erilist tähelepanu biomassi varumise nõuetele. Kesla pakub ka suurepärast kraanade valikut. Mitmed harvesteritootjad maailmas on valinud Kesla tooted põhivarustusse. Kesla metsatehnika disain ja tootmine vastavad rahvusvahelistele kvaliteedinõuetele. Kõik tooted läbivad range kvaliteedikontrolli, töövõime- ja ohutustestid.  


  

 

 Vaata lisaks Kesla tootekatalooge (ingl k):  Kesla lõikepead, Kesla kraanad

 

 

 

Kesla 18RH II

KESLA 18RH-II on harvendusraiel tõeline jõupomm. Etteande- ja saagimisjõud on erakordselt suur, võrreldes lõikepea kaaluga. See lõikepea on parim valik harvendusraieks, kui puude keskmine läbimõõt jääb alla 25 cm. Langetuspea max ava 40 cm. Lõikepea konstruktsioon võimaldab tõhusalt töödelda ka kõveraid tüvesid. Lisavarustusse kuuluvad hydCon mõõterull, värvitähistus, automaatne ketipinguti, kännutöötlusvahend. KESLA 18RH-II sobib kõige paremini 7-10-tonnisele ratastega harvesterile.


Tehnilised näitajad:


Mudel Kesla  18RH-II

Laius, avatuna (mm)  1160

Laius, suletuna (mm)   900

Pikkus (mm)   1185

Kõrgus (rotaatorita) (mm)   1240

Kaal (rotaatorita) (kg)   490

Max. lõikediameeter (mm)    500

Saeplaadi pikkus (")   20

Saemootori töömaht (cc)   19 (30, 34)

 

Vaata lisaks: http://www.kesla.fi/products/category/product/roller-feed-harvester-heads/18rh-rhs/

 

Kesla 25RH II

KESLA 25RH-II on väga tõhus lõikepea harvendus- ja lageraie tegemiseks, kui puude keskmine läbimõõt on alla 40 cm. Langetuspea max ava 58 cm. Suurepäraselt tasakaalustatud lõikepea koos veorullide ja teradega lihtsustab ja kiirendab seisvate või pikali tüvede haaramist, vertikaalselt või virnast. Lisavarustusse kuuluvad proCon, hydCon ja Eucapro, samuti värvitähistus, automaatne ketipinguti, kännutöötlusvahend. Lõikepeale võib lisada unikaalse KESLA proAX langetussüsteemi ja mitme-tüve funktsiooni tootlikuks biomassi koristuseks. KESLA 25RH-II sobib kõige paremini 12-20-tonnisele metsamasinale.

Tehnilised näitajad:


Mudel  Kesla 25RH-II

Laius, avatuna (mm)  1350

Laius, suletuna (mm)  980

Pikkus (mm)  1400

Kõrgus (rotaatorita) (mm) 1390

Kaal (rotaatorita) (kg)  840

Max. lõikediameeter (mm) 670

Saeplaadi pikkus (")  25

Saemootori töömaht (cc)  19 (30, 34)

 

Vaata lisaks: http://www.kesla.fi/products/category/product/roller-feed-harvester-heads/25rh-rhs/

 

 

Sisukaart |  TOOTED  BRÄNDID  KESLA 
domeen | virtuaalserver @ veebimajutus.ee