AVALEHT TOOTED TEENUSED MEIST KONTAKT PARTNERID
 
 
et |  en |  ru | 

KESLA – multitalent harvesteride tehnoloogia alal

Kesla on edukas ja mitmekülgne metsatehnika tootja. Kesla pikaaegne kogemus selles valdkonnas on loonud väärtusliku oskusteabe langetustraktorite arendamiseks. Kesla metsatehnika disain ja tootmine vastavad rahvusvahelistele kvaliteedinõuetele. Mitmed harvesteritootjad üle maailma on valinud Kesla tooted põhivarustusse.

Kesla pakub laias valikus langetus- ja kokkuveotraktorite hüdrotõstukeid ja lõikepäid. Lõikepeade arendamisel pööratakse erilist tähelepanu biomassi varumise võimalusele sama lõikepeaga. Kesla tõstuk on mitmeotstarbeline ökonoomne tõstemehhanism kõikideks tegevusteks puiduvarumisahelas. Hoolikalt läbimõeldud detailid ja tõstuki konstruktsioon tagavad vastupidavuse, pika kasutusea, seisakuteta tööprotsessi ja kõrge edasimüügiväärtuse. Tõstukile sobivad kõige paremini Kesla proG haaratsid. 

 

  

 

 Vaata lisaks Kesla tootekatalooge (ingl k):  Kesla lõikepead, Kesla tõstukid

  

Kesla 18RH II

Kesla 18RH-II on tõeline jõupomm. Uus raam, laasimistera, võll ja laagrid suurendavad lõikepea vastupidavust rasketes töötingimustes ja vähendavad hooldusvajadust. Etteande- ja saagimisjõud on lõikepea kaaluga võrreldes erakordselt suur, samas on kütusetarve oluliselt madalam. Etteandesüsteemi on täiendatud hüdraulilise veokontrolliga. Muudatused lõikepea konstruktsioonis ja hüdrolahendustes on oluliselt lihtsustanud haaratsi hooldatavust. Eemaldatav tagatera võimaldab tüve paremini laasida ja hõlbustab suurte tüvede paremat haaramist etteande käigus. Kesla RH18-II on parim valik harvendusraiel, kui tüvede keskmine läbimõõt jääb alla 25 cm. Langetuspea suurim ava on 40 cm. Lõikepea konstruktsioon võimaldab tõhusalt töödelda ka kõveraid tüvesid. 18RH-II sobib kõige paremini 7-13-tonnisele metsamasinale ja 7-10-tonnisele põllutraktorile või ekskavaatorile.


Tehnilised näitajad:

Mudel Kesla  18RH-II

Laius, avatuna (mm)  1160

Laius, suletuna (mm)   900

Pikkus (mm)   1185

Kõrgus (rotaatorita) (mm)   1240

Kaal (rotaatorita) (kg)   490

Max. lõikediameeter (mm)    500

Saeplaadi pikkus (")   20

Saemootori töömaht (cc)   19 (30, 34)

 

Vaata lisaks: http://www.kesla.fi/products/category/product/roller-feed-harvester-heads/18rh-rhs/

 

Kesla 25RH II

KESLA 25RH-II on väga tõhus lõikepea harvendus- või lõppraie tegemiseks, kui puude keskmine läbimõõt jääb alla 40 cm. Langetuspea max ava 58 cm. Suurepäraselt tasakaalustatud lõikepea koos hästi asetsevate söödurullide ja teradega lihtsustab ja kiirendab seisvate või pikali tüvede haaramist. Lisavarustusse kuuluvad proCon, hydCon ja Eucapro, samuti värvitähistus, automaatne ketipinguti, kännutöötlusvahend. Lõikepeale võib lisada unikaalse KESLA proAX langetussüsteemi ja mitme tüve funktsiooni biomassi koristuseks. KESLA 25RH-II sobib kõige paremini 12-20-tonnisele metsamasinale.

Tehnilised näitajad:

Mudel  Kesla 25RH-II

Laius, avatuna (mm)  1350

Laius, suletuna (mm)  980

Pikkus (mm)  1400

Kõrgus (rotaatorita) (mm) 1390

Kaal (rotaatorita) (kg)  840

Max. lõikediameeter (mm) 670

Saeplaadi pikkus (")  25

Saemootori töömaht (cc)  19 (30, 34)

 

Vaata lisaks: http://www.kesla.fi/products/category/product/roller-feed-harvester-heads/25rh-rhs/

  

Sisukaart |  TOOTED  BRÄNDID  KESLA 
domeen | virtuaalserver @ veebimajutus.ee