AVALEHT TOOTED TEENUSED MEIST KONTAKT PARTNERID
 
 
et |  en |  ru | 

MATTI W

Matti W 2T on standardne kaherealise teemantmustriga kett, hea haarduvusega ja isepuhastuv. Matti W ketilüli paksus on 13, 16 või 19 mm. Matti W13 2T on kerge kett ning mõeldud väikestele ja keskmise suurusega metsamasinatele. Matti W16 2T on kett suure koormusega keskmistele ja suurtele metsamasinatele. Matti W19 2T on kett suure koormusega suurtele ja ülisuurtele metsamasinatele.

Matti W 3T on kolmerealise teemantmustriga kett suure koormusega tööks, sobilik eelkõige 650 mm või laiematele rehvidele. Suurepärane haarduvus ja rehvikaitse. Matti W13 3T on kerge kett keskmise suurusega metsamasinatele, Matti W16 3T on mõeldud keskmistele ja suurtele masinatele.

Matti W 3ST on ülitiheda mustriga kett, mis kaitseb rehve kivisel maastikul ja rasketes tingimustes. Matti W16 3ST on hea ja vastupidav kett skiideritele, suurtele ja ülisuurtele metsamasinatele. Matti W19 3ST on kett suure koormusega tööks, mis annab harvesterile lisaraskuse (vastukaalu) ja sobib kasutamiseks ka kaevetöödel.

Matti W19 2N on suureks koormuseks mõeldud kett, millel on 19 mm lülid ja 19 mm nagad: igaks aastaajaks sobilik suurte ja ülisuurte masinate kett. Kett on väga kõva, mis kindlustab pika eluea. Suurepärane veojõud poris ja lumes.

 

 Matti W 13 2T
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

 

Sisukaart |  TOOTED  BRÄNDID  OFA  MATTI W 
domeen | virtuaalserver @ veebimajutus.ee