AVALEHT TOOTED TEENUSED MEIST KONTAKT PARTNERID
 
 
et |  en |  ru | 

Nordic Traction Group on maailma suurim metsa- ja põllumasinate ning veoautode kettide ja lintide tootja. Tehas on valmistanud ketitooteid alates 1903. aastast. Nordic Traction ketid on valmistatud spetsiaalsest karastatud terasest, mille lüli paksus on kuni 22 mm.

Nordic Traction ketitooted on tuntud oma vastupidavuse, lihtsa paigaldamise ja suurepärase sobivuse poolest. Need on mõeldud kasutamiseks rasketel maastikel, kus on tarvis suurendada veojõudu, kaitsta rehvide külgi ja mustrit kivide või tüügaste eest.

Ettevõte müüb tooteid kaubamärkide all: OFA, Clark Tracks, NordChain, Tellefsdal Kjetting, GripX.

 

KETID 

LINDID

  

OFA ketid:

 

TAPIO 11, 13

CRAFTEC

PROTEC

TWIST

MATTI W

PARAGON

HAKKI

EASY ON


 

TAPIO 11 ja 11 HD

Tapio 11 ketil on 11 mm väändega lülid, millel on 11 mm nagad. Soovitame seda ketti suurematele traktoritele, metsamasinatele, väiksematele skiideritele ja kergematele kokkuveotraktoritele. Kitsastele rehvidele saadaval Tapio 9 kett.

Tapio 11 HD kett on mõeldud suuremahulist tööd (heavy duty) tegevatele rasketele metsamasinatele ja skiideritele, mis kaaluvad kuni 9 tonni. Tapio 11 HD on küljeketiga ühendatud keevitatud lülide abil.

 

 

 

 

 

 

 

TAPIO 13

Tapio 13 on teemantmustriga kett kergemate metsa- ja ehitusmasinate tarvis. Hõredam muster kindlustab lihtsa pealepaneku ja hea isepuhastumise, samas säilib piisav haarduvus enamiku tööoperatsioonide jaoks. 

 

 

 

 

 

 

 

CRAFTEC 13, 16, 16+

Craftec ketilüli paksus on 13 või 16 mm. See on hõredama mustriga kergem kett ning sobib tööks pehmel maastikul, kus on vajalik isepuhastumine. Soovitame Craftec kette metsamasinatele, kui kergem kett on tööks piisav. Craftec 16+ on parim valik, kui kette tuleb paigaldada sageli. Craftec 16+ lüli paksus on 16 mm, avatud sälguga jätkulülid võimaldavad ketti peale panna ja maha võtta ilma tööriistadeta. Kett on mõeldud pehme pinnase jaoks, kus vajalik isepuhastumine.

 

      

 

 

 

 

 

PROTEC

Protec 13 ja Protec 16 on kolmerealise hõredama teemantmustriga ketid, mis kaitsevad rehvi külgi kivide ja kändude eest. Hea isepuhastumisega. Saadaval neljas kõige levinumas rehvimõõdus. Protec 13 ketil on 13 mm lülid ja 14 mm nagad, Protec 16 ketil on 16 mm lülid ja 19 mm nagad. Saadaval koos pingutusketiga.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

TWIST

Twist 11 on tihe kaherealise mustriga kett, mis talub suurt koormust, tagab suurema veojõu ja maksimaalse haarduvuse. On välja töötatud metsatraktorite, skiiderite, väikeste kokkuveotraktorite ja harvesteride tarvis. Ketil on 11 mm väändega lülid ja 13 mm nagad, mis tagavad suurepärase haarduvuse ning vastupidavuse kulumisele ja purunemisele. Kaitseb rehve kivide ja kändude eest.

Twist 13 on mõeldud kergematele metsa- ja ehitusmasinatele. Kett on kaherealise teemantmustriga ning lülid on sellise väändega, et puutuvad tihedalt vastu rehvi ja tagavad väga hea veojõu. Kaitseb rehve kivide ja kändude eest.

Twist 16 1D on mõeldud väikestele ja keskmise suurusega skiideritele. Kett on üherealise teemantmustriga ning lülid on sellise väändega, et puutuvad tihedalt vastu rehvipinda ja tagavad suurepärase veo. Twist 16 on hea valik pehme pinnase jaoks, kus on tarvis isepuhastumist. Ketil on 16 mm väändega lülid ja 16 mm nagad, mis tagavad haarduvuse ning vastupidavuse kulumisele ja purunemisele.

 

 

Twist 11

 

Twist 13Twist 16 1D
   

  

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

MATTI W

Matti W 2T on standardne kaherealise teemantmustriga kett, hea haarduvusega ja isepuhastuv. Matti W ketilüli paksus on 13, 16 või 19 mm. Matti W13 2T on kerge kett ning mõeldud väikestele ja keskmise suurusega metsamasinatele. Matti W16 2T on kett suure koormusega keskmistele ja suurtele metsamasinatele. Matti W19 2T on kett suure koormusega suurtele ja ülisuurtele metsamasinatele.

Matti W 3T on kolmerealise teemantmustriga kett suure koormusega tööks, sobilik eelkõige 650 mm või laiematele rehvidele. Suurepärane haarduvus ja rehvikaitse. Matti W13 3T on kerge kett keskmise suurusega metsamasinatele, Matti W16 3T on mõeldud keskmistele ja suurtele masinatele.

Matti W 3ST on ülitiheda mustriga kett, mis kaitseb rehve kivisel maastikul ja rasketes tingimustes. Matti W16 3ST on hea ja vastupidav kett skiideritele, suurtele ja ülisuurtele metsamasinatele. Matti W19 3ST on kett suure koormusega tööks, mis annab harvesterile lisaraskuse (vastukaalu) ja sobib kasutamiseks ka kaevetöödel.

Matti W19 2N on suureks koormuseks mõeldud kett, millel on 19 mm lülid ja 19 mm nagad: igaks aastaajaks sobilik suurte ja ülisuurte masinate kett. Kett on väga kõva, mis kindlustab pika eluea. Suurepärane veojõud poris ja lumes.

 

 Matti W 13 2T
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

 

PARAGON 16

Paragon 16 keti iseloomulik tunnus on kaksiklülidest koosnevad pikiread. Need kindlustavad sujuva liikumise ja väiksema veeretakistuse. Kaksiklülidega pikiread ja külgmine pingutuskett teevad Paragoni pealepaneku, pingutamise ja hoolduse lihtsamaks, võrreldes tavalise teemantmustriga ketiga. Tavavarustusse kuulub pingutuskett, mis aitab tagada täieliku sobivuse rehvile ning kaitseb rehvi külgi ja põhja. Paragon 16 Soft on kett pehmele pinnasele.

 

  

 

 

 

 

HAKKI 11

Hakki 11 ketil on 11 mm nagad iga 11 mm väändega lüli küljes. Sobib

suurepäraselt greideritele, laaduritele ja suurtele farmitraktoritele. 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

EasyOn5

Kerge kett traktorile ja tööstusmasinatele, ketilüli paksus 5 mm. Klotsnagad iga tüüpi sillutatud tee tarvis. Antud mudel tagab hea haarduvuse ja sõidumugavuse, eriti lumekoristusel ja kommunaalteenuste osutamisel. EasyOn 5 ketti saab rehvidele paigaldada ja eemaldada kergesti ja kiirelt, seda saab lihtsalt lühendada vajaliku pingsuse saavutamiseks.
 
Sampo 128
 

EasyOn6.5

Uus 6,5mm jämedusega nelikantterasest kett, keerutamata ja klotsnagadega. Sobib kõige paremini lumekoristuseks, kommunaalteenuste osutamiseks ja muudeks teetöödeks, kus on vajalik kergem kett. Klotsnagad tagavad suurepärase haarduvuse, kerge konstruktsioon lubab seda ketti hõlpsasti käsitseda igasugustes tingimustes.
 
Sampo 128
 

LINDID

Kõik Nordic Traction lindid valmistatakse spetsiaalsest legeerterasest. Termilise töötlusega antakse terasele maksimaalne vastupidavus ja kõvadus. Terastoorikutest toodetakse lindipaarid, mis sobivad kindla suurusega rehvidele. Lindid suurendavad metsamasina stabiilsust ja veojõudu, aitavad vähendada maapinnale tekitatavat survet ja kahju. 

Clark Tracks lindid on mõeldud kasutamiseks erinevat tüüpi ja rasketel pinnastel, soisel või pehmel maastikul.

Langetustraktorile sobivad lindid: Terra, Grouzer, ATF
Kokkuveotraktorile sobivad lindid: Terra, Grouzer, ATF, TXCL

 

 

 Vaata lisaks: www.clarktracks.com/en/tracks.html

 

 

Sisukaart |  TOOTED  BRÄNDID  OFA 
domeen | virtuaalserver @ veebimajutus.ee