AVALEHT UUDISED TOOTED TEENUSED KONTAKT PARTNERID
 
 
et |  en |  ru | 

Nordic Traction Oy toodab OFA kaubamärgi all kvaliteetseid ja vastupidavaid kette metsamasinale, põllumasinale, veoautole. Rohkem infot tootja veebilehelt: www.ofa.fi/en/products

 

METSAMASINA KETID:

TAPIO 11, 13

CRAFTEC

PROTEC

TWIST

MATTI W

PARAGON 16


 

 

TAPIO 11 ja 11 HD

Tapio 11 ketil on 11 mm väändega lülid, millel on 11 mm nagad. Soovitame seda ketti suurematele traktoritele, metsamasinatele, väiksematele skiideritele ja kergematele väljaveotraktoritele. Kitsastele rehvidele saadaval ka Tapio 9 kett.

Tapio 11 HD kett on mõeldud suuremahulist tööd (heavy duty) tegevatele rasketele metsamasinatele ja skiideritele, mis kaaluvad kuni 9 tonni. Tapio 11 HD on küljeketiga ühendatud keevitatud lülide abil.

 

 

 

 

 

 

 

TAPIO 13

Tapio 13 on teemantmustriga kett kergemate metsa- ja ehitusmasinate tarvis. Hõredam muster kindlustab lihtsa pealepaneku ja hea isepuhastumise, samas säilib piisav haarduvus enamiku tööoperatsioonide jaoks. Kett sobib väikestele ja keskmise suurusega skiideritele.

 

 

 

 

 

 

 

CRAFTEC 13, 16, 16+

Craftec ketilüli paksus on 13 mm või 16 mm. See on hõredama mustriga kergem kett ning sobib tööks pehmel maastikul, kus on vajalik isepuhastumine. Soovitame Craftec kette skiideritele ja CTL metsamasinatele, kui kergem kett on tööks piisav. Craftec 16+ on parim valik, kui kette tuleb paigaldada sageli. Craftec 16+ lüli paksus on 16 mm, avatud sälguga jätkulülid võimaldavad ketti peale panna ja maha võtta ilma tööriistadeta. Kett on mõeldud pehme pinnase jaoks, kus vajalik isepuhastumine.

 

      

 

 

 

 

 

PROTEC

Protec 13 ja Protec 16 on kolmerealise hõredama teemantmustriga ketid, mis kaitsevad rehvi külgi kivide ja kändude eest. Hea isepuhastumisega. Protec 13 ketil on 13 mm lülid ja 14 mm nagad, Protec 16 ketil on 16 mm lülid ja 19 mm nagad. Saadaval koos pingutusketiga.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

TWIST

Twist 11 on tihe kaherealise mustriga kett, mis talub suurt koormust, tagab suurema veojõu ja maksimaalse haarduvuse. On välja töötatud metsatraktorite, skiiderite, väikeste väljaveotraktorite ja harvesteride tarvis. Ketil on 11 mm väändega lülid ja 13 mm nagad, mis tagavad suurepärase haarduvuse ning vastupidavuse kulumisele ja purunemisele. Twist 11 kaitseb rehve kivide ja kändude eest.

Twist 13 on mõeldud kergematele metsa- ja ehitusmasinatele. Kett on kaherealise teemantmustriga ning lülid on sellise väändega, et puutuvad tihedalt vastu rehvi ja tagavad väga hea veojõu. Twist 13 kaitseb rehve kivide ja kändude eest.

Twist 16 1D on mõeldud väikestele ja keskmise suurusega skiideritele. Kett on üherealise teemantmustriga ning lülid on sellise väändega, et puutuvad tihedalt vastu rehvipinda ja tagavad suurepärase veo. Twist 16 on hea valik pehme pinnase jaoks, kus on tarvis isepuhastumist. Ketil on 16 mm väändega lülid ja 16 mm nagad, mis tagavad haarduvuse ning vastupidavuse kulumisele ja purunemisele.

 

Twist 11Twist 13

Twist 16 1D 

 

 

  

 

 

 

 

 

 

MATTI W

Matti W 2T on standardne kaherealise teemantmustriga kett, hea haarduvusega ja isepuhastuv. Matti W ketilüli paksus on 13, 16 või 19 mm. Matti W13 2T on kerge kett ning mõeldud väikestele ja keskmise suurusega metsamasinatele. Matti W16 2T on kett suure koormusega keskmistele ja suurtele metsamasinatele. Matti W19 2T on kett suure koormusega suurtele ja ülisuurtele metsamasinatele.

Matti W 3T on kolmerealise teemantmustriga kett suure koormusega tööks, sobilik eelkõige 650 mm või laiematele rehvidele. Suurepärane haarduvus ja rehvikaitse. Matti W13 3T on kerge kett keskmise suurusega metsamasinatele, Matti W16 3T on mõeldud keskmistele ja suurtele masinatele.

Matti W 3ST on ülitiheda mustriga kett, mis kaitseb rehve kivisel maastikul ja rasketes tingimustes. Matti W16 3ST on hea ja vastupidav kett skiideritele, suurtele ja ülisuurtele metsamasinatele. Matti W19 3ST on kett suure koormusega tööks, mis annab harvesterile lisaraskuse (vastukaalu) ja sobib kasutamiseks ka kaevetöödel.

Matti W19 2N on suureks koormuseks mõeldud kett, millel on 19 mm lülid ja 19 mm nagad: igaks aastaajaks sobilik suurte ja ülisuurte masinate kett. Kett on väga kõva, mis kindlustab pika eluea. Suurepärane veojõud poris ja lumes.

 

 Matti W 13 2T
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

 

PARAGON 16

Paragon 16 Rock keti iseloomulik tunnus on kaksiklülidest koosnevad pikiread. Need kindlustavad sujuva liikumise ja väiksema veeretakistuse. Kaksiklülidega pikiread, väike ristipidine teemantmuster ja külgmine pingutuskett teevad Paragoni pealepaneku, hoolduse ja reguleerimise lihtsamaks, võrreldes tavalise teemantmustriga ketiga. Tavavarustusse kuulub pingutuskett, mis aitab tagada täiusliku sobivuse rehvile ning kaitseb rehvi külgi ja põhja. Paragon 16 Soft on kett pehmele pinnasele.

 

  

 

 

 

 

Sisukaart |  TOOTED  BRÄNDID  OFA 
domeen | virtuaalserver @ veebimajutus.ee